• PL 

Firma

            MS Okna i Drzwi Sp. z o.o.

Zatrudnia blisko 200 pracowników i zajmuje się produkcją okien i drzwi drewnianych. Ponad 90% obrotów Spółki przypada na eksport, przede wszystkim na rynek UK, Francji  i USA. Część produkcji sprzedawana jest na rynek niemiecki, a także holenderski i skandynawski. Nowoczesny park maszynowy, zaawansowana technologia oraz zaplecze ekspertów pozwalają firmie na produkcję okien skandynawskich, angielskich i holenderskich, a także na realizację najbardziej skomplikowanych konstrukcji. Firma oferuje m.in. okna otwierane na zewnątrz, podnoszone, konstrukcje przesuwne, zabudowę oraz rekonstrukcję stolarki zabytkowej. Posiada praktycznie wszystkie możliwe rozwiązania okienne oferowane obecnie na świecie od najbardziej popularnych okien w systemach IV68, 80 i 92 mm do skomplikowanych tarasowych drzwi harmonijkowych FS czy HS oraz systemów okiennych dedykowanych ściśle na konkretne rynki i dla konkretnych partnerów handlowych.
Silną stroną przedsiębiorstwa jest własna produkcja kantówki z drewna sosnowego oraz kompletna linia do produkcji nowoczesnych szyb zespolonych.

                              


Początki produkcji okien drewnianych w grupie MS Pomorska Fabryka Okien sięgają roku 1997. Szybko jednak okazało się, że zapotrzebowanie na tradycyjne produkty wysokiej jakości wzrasta z miesiąca na miesiąc. I tak w 2000 roku powołana została spółka MS Okna i Drzwi. Potrzeba większej przestrzeni wpłynęła na wybudowanie zakładu w Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej przy ul. Portowej.

Kolejne lata przyniosły dynamiczną rozbudowę parku maszynowego firmy. W 2004 roku rozpoczęła się współpraca z odbiorcami w Wielkiej Brytanii, a kilka lat później we Francji co znacząco przyspieszyło rozwój firmy.

Obecnie spółka zatrudnia blisko 200 wykwalifikowanych pracowników. Na terenie 55.000 m2 powstają nowe hale produkcyjno-magazynowe.

Park maszynowy to wysokozaawansowane technicznie centra obróbcze, automatyczne linie CNC oraz zautomatyzowane lakiernie. Najważniejszym elementem decydującym o możliwościach rozwoju firmy jest wysokospecjalistyczna kadra pracownicza wzmocniona doświadczoną grupą inżynierów i technologów.
Firma otwarta jest na nowe wyzwania i nastawiona na rozwój i innowacje. Jesteśmy gotowi do realizacji potrzeb klientów w zakresie tak prostych, jak i bardzo skomplikowanych okien i drzwi drewnianych.

 

 
created by ARM Studio MF
  • MS Okna i drzwi Sp. z.o.o 76-200 Słupsk, ul.Portowa 16a
    tel. (+48 59) 8485730; fax (+48 59) 84 19 60 [email protected]

    MS-2014