• PL 

Produkty


Szeroko otwarte witają i zapraszają gości, zamknięte stanowią skuteczną barierę dla złodzieja, chłodu i wilgoci. Idealne drzwi - są wizytówką domu i jego właściciela.
MS Okna i Drzwi produkuje drzwi w oparciu o własne technologie oraz przy współpracy z najlepszymi producentami systemów drzwiowych.


Drewniane drzwi wyposażone w niezawodny system zasuwnic i zaryglowań firmy FUHR zapewniają swobodną i łatwą obsługę przez użytkowników, a jednocześnie dają poczucie pewności dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości oraz nowoczesnej i wciąż udoskonalanej, technologii.Ryglowane w trzech płaszczyznach hakami stalowymi, gwarantującymi optymalne bezpieczeństwo. System ten pozwala również na regulację docisku.
Zastosowanie masywnych zasuwnic jest możliwe dzięki ramiakowi skrzydła o szerokości 137mm. To rozwiązanie konstrukcyjne sprawia, że drewniane drzwi MS OiD zachowują gwarantowaną sztywność.


Zasuwnica wyposażona jest we wkładkę firmy WILKA wykonaną zgodnie z DIN 18 252 / EN 1303. Bezpieczeństwo gwarantuje konstrukcja 6-zastawkowa (od 30mm) lub 5-zastawkowa przy wkładkach krótkich lub wkładkach asymetrycznych (26,5mm) oraz specjalne wstawki utrudniające otwarcie wkładki metodami wibracyjnymi.Aby zapewnić łatwą i swobodną obsługę drzwi, konstruktorzy firmy MS OiD zdecydowali się na zastosowanie zawiasów EASY 3D firmy SFS intec. Ich rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na montowanie drzwi o wadze do 150kg. Zawiasy te zapewniają małe opory ruchu i nie wymagają pracochłonnych czynności konserwacyjnych, dzięki zastosowaniu tulejek samosmarujących.


Można je łatwo regulować nawet przy zamkniętych drzwiach, za pomocą tylko jednego klucza imbusowego.


Spośród wielu wzorów produkowanych w firmie MS OiD wybraliśmy kilkadziesiąt rozwiązań, które stanowią jedynie inspirację do indywidualnych rozwiązań.
Szeroka paleta barw, w jakiej dostępne są drzwi MS OiD sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć tu model doskonale dopasowany do jego osobistego gustu i preferencji.
 
created by ARM Studio MF
  • MS Okna i drzwi Sp. z.o.o 76-200 Słupsk, ul.Portowa 16a
    tel. (+48 59) 8485730; fax (+48 59) 84 19 60 [email protected]

    MS-2014