• PL 

Produkty

Drzwi Tarasowe: Opis

OpisMateriały techniczne

Drzwi tarasowe to lekkie drzwi służące z reguły jako wyjście do ogrodu. Wykonane na standardowej ramie okiennej 80/68 i skrzydle 110/68 (wykonane mogą być również na szerszym profilu o wymiarach 80mm lub 92mm). 
Zastosowane rozwiązanie ryglowania w trzech płaszczyznach hakami stalowymi gwarantuje optymalne bezpieczeństwo. Dzięki użyciu zasuwnic FUHR MULTISAFE możliwa jest również regulacja docisku drzwi. 
Tak jak w drzwiach wejściowych zasuwnica wyposażona jest we wkładkę firmy WILKA wykonaną zgodnie z DIN 18 252 / EN 1303. Bezpieczeństwo gwarantuje konstrukcja 6-zastawkowa (od 30mm) lub 5-zastawkowa przy wkładkach krótkich lub wkładkach asymetrycznych (26,5mm) oraz specjalne wstawki utrudniające otwarcie wkładki metodami wibracyjnymi.


Dla podkreślenia wyjątkowej stylistyki i walorów estetycznych swoich produktów firma MS OiD proponuje zastosowanie klamki  HOPPE SECUSTIC. Standardowo drzwi wyposażone są w model LONDON.
Drzwi tarasowe wykonane są w technologii zbliżonej do produkcji drzwi wejściowych, które wyposażone są w zawiasy firmy SFS intec.
Rozwiązania konstrukcyjne zawiasów EASY 3D pozwalają na montowanie drzwi o wadze do 150kg. Zawiasy te zapewniają małe opory ruchu i nie wymagają pracochłonnych czynności konserwacyjnych, dzięki zastosowaniu tulejek samosmarujących.Można je łatwo regulować nawet przy zamkniętych drzwiach, za pomocą tylko jednego klucza imbusowego.


Drzwi tarasowe wyposażone w niski, ciepły próg aluminiowy GUTMANN o wysokości 32 mm uzyskują nową funkcjonalność.
To co odróżnia drzwi tarasowe od okna balkonowego to szeroki profil skrzydła oraz klamka drzwiowa z wkładką patentową. Drzwi tarasowe otwierane na zewnątrz, jedno lub dwuskrzydłowe ze słupkiem ruchomym, z niskim ciepłym progiem aluminiowym to idealny pomysł na zaprojektowanie dużego wyjścia do ogrodu.  Skrzydła drzwi otwierają się na taras, nie zmniejszając przestrzeni w salonie, a niski próg podnosi komfort użytkowania.

 
created by ARM Studio MF
  • MS Okna i drzwi Sp. z.o.o 76-200 Słupsk, ul.Portowa 16a
    tel. (+48 59) 8485730; fax (+48 59) 84 19 60 [email protected]

    MS-2014